Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaaa Nowy gajer se kupił  a logo  firmy taksiarskiej gdzie ino jest?  Może od tyla?
 a ty co? krawiec? interesuje cię cudze ubranie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy
 Kłamstwo.  Bo o ósmej miała spotkanie z kierownikami.  Był sporo przed ósmą.  Wiem bo pracuje w UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś na 100 leciu nadleśnictwa siedział przedemną dwie ławki dalej, po jednej stronie miał posła PiS po drugiej Przewodniczącą Rady PiS. Koalicja już dograna. Zdrada¡
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kim się miał porozumieć Maj? Z Groblem? I nadal rządziłby Grobel. Z totalną opozycją? I w Puławach byłyby homoparady, w szkołach 'tęczowe piątki'?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak to parady i piątki będą jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie, nie dawaj Pan pieniędzy puławskiej komendzie dopóki nie uporają się z nepotyzmem i brakiem odpowiedzialności za swoje rozkazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego to  ja nie wiedziałem. Oświeciło mnie co znaczy Ocyganić. Przeczytajcie! wiadomosci.wp.pl/pulawy-maja-nowego-prezydenta-pawla-maja-obawiaja-sie-romowie-6319000782571649a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie, nie dawaj Pan pieniędzy puławskiej komendzie dopóki nie uporają się z  nepotyzmem i brakiem odpowiedzialności za swoje rozkazy.
  Przecież nie daje. Na policję idzie kasa z budżetu państwa a nie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję założyć licznik Maja i obliczać, ile dni upłynęło od początku kadencji do obniżenia opłat komunalnych, zmniejszenia podatków oraz wprowadzenia rozwiązań, które pobudzą przedsiębiorczość. Warto też śledzić, kiedy i do jakich zmian programowych nakłonią go obywatele. Moim zdaniem pierwszą będzie powołanie wiceprezydenta z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy
Kłamstwo. Bo o ósmej miała spotkanie z kierownikami. Był sporo przed ósmą. Wiem bo pracuje w UM
 A czy czasem urząd nie od 7:30? to powienien być przed 7:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję założyć licznik Maja i obliczać, ile dni upłynęło od początku kadencji do obniżenia opłat komunalnych, zmniejszenia podatków oraz wprowadzenia rozwiązań, które pobudzą przedsiębiorczość. Warto też śledzić, kiedy i do jakich zmian programowych nakłonią go obywatele. Moim zdaniem pierwszą będzie powołanie wiceprezydenta z PiS.
 Szkoda prądu na licznik i tak wielkie G...  zrobi PiS go ogra jak małego chłopca to wszystko to jedna Wielka bujda.  Glosowaliscie na maja będziecie mieli PiS 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś na 100 leciu nadleśnictwa siedział przedemną dwie ławki dalej, po jednej stronie miał posła PiS po drugiej Przewodniczącą Rady PiS. Koalicja już dograna. Zdrada¡
 To pewnie pan panie Cezary taki rozgoryczony jest. A tyle pan się naplakatował, tyle wsparcia dał, a tu taka niewdzięczność, no cóż pan też do tego ciemnego ludu się zalicza jak się okazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wyborcy taki prezydent. Dogadał się z pisem, dlatego czuję się oszukany. Co by nie powiedzieć klasy Pana Grobla to on nigdy nie będzie miał, po prostu chłopek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy
Kłamstwo. Bo o ósmej miała spotkanie z kierownikami. Był sporo przed ósmą. Wiem bo pracuje w UM
A czy czasem urząd nie od 7:30? to powienien być przed 7:30.
Pierwszego dnia na pewno wszedl o 8 do urzedu i od razu wszedl na spotkanie z keirownikami. Chłopie skazes sie urwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy [/quote] Kłamstwo. Bo o ósmej miała spotkanie z kierownikami. Był sporo przed ósmą. Wiem bo pracuje w UM[/quote] A czy czasem urząd nie od 7:30? to powienien być przed 7:30.[/quote]  
Proponuję założyć licznik Maja i obliczać, ile dni upłynęło od początku kadencji do obniżenia opłat komunalnych, zmniejszenia podatków oraz wprowadzenia rozwiązań, które pobudzą przedsiębiorczość. Warto też śledzić, kiedy i do jakich zmian programowych nakłonią go obywatele. Moim zdaniem pierwszą będzie powołanie wiceprezydenta z PiS.
Szkoda prądu na licznik i tak wielkie G...  zrobi PiS go ogra jak małego chłopca to wszystko to jedna Wielka bujda.  Glosowaliscie na maja będziecie mieli PiS
  [quote][quote]Dziś na 100 leciu nadleśnictwa siedział przedemną dwie ławki dalej, po jednej stronie miał posła PiS po drugiej Przewodniczącą Rady PiS. Koalicja już dograna. Zdrada¡
To pewnie pan panie Cezary taki rozgoryczony jest. A tyle pan się naplakatował, tyle wsparcia dał, a tu taka niewdzięczność, no cóż pan też do tego ciemnego ludu się zalicza jak się okazuje.
  [quote]Jacy wyborcy taki prezydent. Dogadał się z pisem, dlatego czuję się oszukany. Co by nie powiedzieć klasy Pana Grobla to on nigdy nie będzie miał, po prostu chłopek.
  Mistrz trollingu w akcji. ile jeszcze wyrzucisz kłamstwa i jadu w ciągu 5 minut?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego to  ja nie wiedziałem. Oświeciło mnie co znaczy Ocyganić. Przeczytajcie! wiadomosci.wp.pl/pulawy-maja-nowego-prezydenta-pawla-maja-obawiaja-sie-romowie-6319000782571649a
  Teraz w Puławach nie będzie się mówiło "ocyganić" tylko "omaić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i sie pan prezydent napracowal dla miasta... Na 9.00 przyszedl do pracy [/quote] Kłamstwo. Bo o ósmej miała spotkanie z kierownikami. Był sporo przed ósmą. Wiem bo pracuje w UM[/quote] A czy czasem urząd nie od 7:30? to powienien być przed 7:30.[/quote]
Proponuję założyć licznik Maja i obliczać, ile dni upłynęło od początku kadencji do obniżenia opłat komunalnych, zmniejszenia podatków oraz wprowadzenia rozwiązań, które pobudzą przedsiębiorczość. Warto też śledzić, kiedy i do jakich zmian programowych nakłonią go obywatele. Moim zdaniem pierwszą będzie powołanie wiceprezydenta z PiS.
Szkoda prądu na licznik i tak wielkie G...  zrobi PiS go ogra jak małego chłopca to wszystko to jedna Wielka bujda.  Glosowaliscie na maja będziecie mieli PiS
[quote][quote]Dziś na 100 leciu nadleśnictwa siedział przedemną dwie ławki dalej, po jednej stronie miał posła PiS po drugiej Przewodniczącą Rady PiS. Koalicja już dograna. Zdrada¡
To pewnie pan panie Cezary taki rozgoryczony jest. A tyle pan się naplakatował, tyle wsparcia dał, a tu taka niewdzięczność, no cóż pan też do tego ciemnego ludu się zalicza jak się okazuje.
[quote]Jacy wyborcy taki prezydent. Dogadał się z pisem, dlatego czuję się oszukany. Co by nie powiedzieć klasy Pana Grobla to on nigdy nie będzie miał, po prostu chłopek.
Mistrz trollingu w akcji. ile jeszcze wyrzucisz kłamstwa i jadu w ciągu 5 minut?
 Obrońca się znalazł Adwokat może zgód się do tego konkursu na wice 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morze wspólnie z dziennikiem wschodnim zrobić konkurs smsowy na wice i wyłoniony kandydata Wtedy Pan Maj będzie czysty i nie bedzie podnosił żadnej odpowiedzialności za wybor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję założyć licznik Maja i obliczać, ile dni upłynęło od początku kadencji do obniżenia opłat komunalnych, zmniejszenia podatków oraz wprowadzenia rozwiązań, które pobudzą przedsiębiorczość. Warto też śledzić, kiedy i do jakich zmian programowych nakłonią go obywatele. Moim zdaniem pierwszą będzie powołanie wiceprezydenta z PiS.
  Skoro tak już rozliczasz to proponuję żebyś napisał kiedy i gdzie Paweł Maj, powiedział, napisał, może pokazał spojrzeniem lub oddechem, że obniży opłaty komunalne czy zimniejszy podatki? Mam dość już kłamstw, plucia, szczania, rzygania na Prezydenta Miasta Puławy i Moje Miasto. Dlatego jeśli tego nie zrobisz, osobiście pójdę do prezydenta z wynajętym przez mnie prawnikiem, żeby skończyć ten mobbing, nękanie, niszczenie miasta i wmawiania ludziom nieprawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...